Regulamin - Loguj/Wyloguj

Yiquan – indywidualne szkolenia weekendowe

31 marca, 2010 autor dacheng

sem

Osoby spoza miejscowości, w których znajdują się ośrodki Yiquan oraz osoby, które nie są w stanie brać regularnie udziału w stałych zajęciach zapraszamy do nauki poprzez udział w intensywnych szkoleniach – obozach, a także w indywidualnych szkoleniach weekendowych.

Aktualnie dostępne terminy w których w Warszawie można indywidualnie zapoznawać się z kolejnymi modułami programu:

10-12 kwietnia
17-18 kwietnia
24-25 kwietnia
22-23 maja
19-20 czerwca
26-27 czerwca

Niektóre terminy mogą ulec zmianie, jeśli zorganizowane będzie w tym czasie seminarium wyjazdowe.

1 weekend = 1 moduł programu- w trybie intensywnym wprowadzany jest materiał, który na zwykłych zajęciach przerabia się w ciągu 1 miesiąca nauki.

3 moduły to połowa 1 sekcji programu. 6 modułów pełna sekcja. Przerobienie połowy sekcji przed wakacjami umożliwi przejście podczas obozów letnich od razu do przerabiania drugiej połowy, a przerobienie pełnej sekcji (6 weekendów) od razu do drugiej sekcji programu.

Zajęcia w tym trybie trwają 4-6 godzin dziennie (zarówno w sobotę, jak i niedzielę) i odbywają się głównie w warunkach plenerowych. Każdy z uczestników przerabia materiał kolejnego, właściwego dla niego modułu programu.

Dokładne godziny zajęć uzależnione są od liczby uczestników i mogą być dostosowane w pewnym zakresie do ich potrzeb. Przy małej liczbie (szkolenie może się odbyć nawet dla 1 osoby) – 4 godziny w jednym ciągu, z krótkimi przerwami po każdej godzinie. Przy większej liczbie uczestników każdego dnia odbywają się dwie tury po 3 godziny (z krótkimi przerwami po każdej godzinie), z około 1,5 godz. przerwą na obiad.

Opłata za szkolenie weekendowe – 1 moduł programu wynosi: 100 zł

Więcej informacji i zgłoszenia na stronie Akademii Yiquan:  www.yiquan.pl

Tagi: , , ,

Komentarze wyczone.

Patrnerska strona

Serwis informacyjny MMA najpopularniejszy w Polsce

Trening i motywacja kochamsilownie.pl