Regulamin - Loguj/Wyloguj

Magia Dojo

30 lipca, 2013 autor Adrian Iwanowski

Kadra zawodników Wrocławskiego klubu Taekwondo Olimpijskiego AZS AWF Wrocław i Chrząstawa Wielka w dniach 19-21 lipca miała możliwość treningów w jednym z najlepiej przystosowanych ośrodków w całej Polsce – Centrum Japońskich Sportów i Sztuk Walki „Dojo – Stara Wieś”.

Był to kolejny etap przygotowań do nadchodzącego sezonu, który został w pełni wykorzystany. Do dyspozycji były trzy sale treningowe umożliwiające przeprowadzenie treningów w bardzo komfortowych warunkach (specjalistyczna podłoga sportowa, maty, lustra, worki treningowe).

Dzięki dostępowi do jacuzzi (mieszczące 12 osób) i sauny (położonej nad brzegiem stawu) mogliśmy stosować niezbędną odnowę biologiczną.

Nagłośnienie na sali umożliwia przeprowadzenie aerobiku. Natomiast wielofunkcyjne boisko to świetna okazja do przeprowadzenia emocjonującego meczu w siatkówkę : )

Centrum jest położone w malowniczej scenerii Przedborskiego Parku Krajobrazowego, co sprawia że dzięki obcowaniu z naturą i bliskość piękna japońskiej architektury wprowadza w stan wyciszenia i uspokojenia.

Nie od dzisiaj wiadomo że w procesie treningu najważniejszy jest sen i wypoczynek, ten aspekt również może być spełniony dzięki specjalistycznym futonom do spania w domkach mieszkalnych, które otoczone są ogrodem japońskim. Do dyspozycji domowników jest pokój dzienny z tarasem, aneks kuchenny z lodówką, trzy łazienki, kominek i łącze internetowe.

Dojo może spokojnie konkurować z COSami w całej Polsce, a jeśli chodzi o możliwość trenowania sztuk i sportów walki (bez znaczenia na jej pochodzenie) zdecydowanie wygrywa tą konkurencję ze względu na wspaniały klimat i magię tego miejsca i co najważniejsze przyjacielskie nastawienie osób pracujących w Dojo.

Na uwagę zasługuje również fakt że klub był pierwszą w historii Dojo ekipą z Taekwondo Olimpijskiego, mamy jednak nadzieję że niebawem inni będą chcieli pójść w Nasze ślady.

Zapraszamy do odwiedzin strony internetowej jak i na oficjalny profil FB

Więcej zdjęć na profilu Taekwondo Chrząstawa.

Tagi: , , , ,

Komentarze wyczone.

Patrnerska strona

Serwis informacyjny MMA najpopularniejszy w Polsce

Trening i motywacja kochamsilownie.pl